KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088069
*
nr 1408 8069
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 121x153 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 juli 2021
kl 20:59:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/7 16:23:47
1
150 kr
18/7 15:00:50
1
250 kr
19/7 20:52:30
2
150 kr
19/7 20:52:30
1
200 kr (Budbetjänt)
19/7 20:53:02
2
250 kr
19/7 20:53:02
1
250 kr (Budbetjänt)
19/7 20:54:16
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk lee reynolds olja olja på duk oljemålning oljemålningar usa
-
8344 Oljemålning
Alexander Tolstoy (1895-1969), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:58
-
8359 Oljemålning
Alf Wesström (1915-1982), Sverige. Signerad, naken..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:50
-
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:50
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:29
-
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:33
-
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:52
*
Lee Reynolds
Läs om budbetjänten
nr 1408 8069
Lee Reynolds
(f. 1936), USA
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 121x153 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 juli 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/7 16:23:47 | 1 | 150 kr |
18/7 15:00:50 | 1 | 250 kr |
19/7 20:52:30 | 2 | 150 kr |
19/7 20:52:30 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
19/7 20:53:02 | 2 | 250 kr |
19/7 20:53:02 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
19/7 20:54:16 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: amerika amerikansk lee reynolds olja olja på duk oljemålning oljemålningar usa
-
8344 Oljemålning
Alexander Tolstoy (1895-1969), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:58 -
8359 Oljemålning
Alf Wesström (1915-1982), Sverige. Signerad, naken..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:50 -
1038 Oljemålning
Anders Wahlgren, Signerad, kustlandskap. Olja på d..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:50
-
7418 Oljemålning
Bengt Ellis (1923-2006), Sverige. Signerad och dat..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:29 -
8313 Oljemålning
Bruno Karlsson (1927-2020), Sverige. Sig, kustland..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:33 -
7076 Oljemålning
Edvin Ollers (1888-1959), Sverige. Signerad, dater..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:52